Firma

Firma FAGRO spółka jawna prowadzi działalność produkcyjno-handlową od 1991 roku. Początkowy okres poświęciliśmy na budowanie pozycji firmy na rynku poprzez stopniowe poszerzanie oferty handlowej oraz pozyskiwanie szerokiej grupy klientów.

Dzisiaj jesteśmy nowoczesnym i jednocześnie wciąż rozwijającym się przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku opakowań papierowych. Specjalizujemy się w produkcji toreb i worków papierowych. Do naszych domen należą wysoka jakość produktów, konkurencyjne ceny, terminowość realizacji zamówień oraz wciąż poszerzająca się oferta handlowa.

Aby w należyty sposób spełnić oczekiwania naszych Klientów pod względem jakościowym, z niezwykłą uwagą podchodzimy do jakości wykorzystywanych przez nas surowców i dodatków poprzez ciągłe monitorowanie dostawców, którzy w znacznej większości zaliczają się do ścisłej światowej czołówki.

Posiadamy własną bazę magazynową oraz zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę logistyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt, a postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na każde pytanie.